Succes
De organisatie van en deelnemers aan de afgelopen Carrosserie Vakdagen in Gorinchem kijken terug op een positieve beurs: er waren meer bezoekers en er werd veel gehandeld.
Bezoekersaantallen
In totaal bezochten 16.681 geïnteresseerden de beurs. Vorig jaar waren dat er nog 15.994: een stijging dus van 4 procent. “We zijn tevreden over de kwaliteit van het bezoek. De bezoekers waren doelgericht en er werden veel deals gesloten”, zegt beursmanager Claudy Bekmann. “We hebben een heel goede beurs gedraaid en er heerste een algemene positieve stemming.”
Reacties
Equipmentleverancier Explora is exposant van het eerste uur. “We zijn tevreden over de beurs die echt een beurs is geworden voor technische mensen in dit vakgebied. Het is een goede beurs geweest om leads te genereren”, aldus Bart Kamps, die een drukke beursagenda heeft dit jaar. “We hebben Autovak en Autoprofessioneel Gorinchem gehad. Nu krijgen we ook nog Autoprof in Hardenberg en de gecombineerde Autoprof / Truck beurs in Venray. In Gorinchem waren we niet aanwezig omdat deze beurs voor ons gevoel niet helemaal aansluit bij onze verwachting. We zouden eigenlijk ook Hardenberg overslaan. In verband met het Autokompas Diagnoseproject gaan we dit jaar wel naar Hardenberg. En we zijn in onderhandeling over deelname aan de transportbeurs in Venray.”
Doelgroep
Cock van der Linden van Maha: “De mensen die we wilden bereiken hebben we bereikt. En ik heb ook iedereen gesproken die ik wilde spreken.” Mede daarom is Maha dit jaar niet aanwezig op de transportbeurs in Venray. “Vijf beurzen in een jaar is wel genoeg”, aldus Van der Linden.
Middelbos
Net als voorgaande jaren was ook Middelbos uit Assen aanwezig. De eerst volgende beurzen zijn de Demodagen in Papeldal en Beurs Transport in Venray.
Bekijk hier de volledige beursagenda.

